20 juni: Titus Leerhuis over zingeving in de psychiatrie

Op vrijdag 20 juni is er weer een avond in het kader van het Titus Leerhuis. Remco Graat, geestelijk verzorger bij Pro Persona in Wolfheze zal vertellen over de rol van zingeving in de psychiatrie. U bent van harte welkom in de Hummezaal naast de Maria Virgo Regina-kerk aan de Heelsumseweg 1 in Bennekom. De aanvang is 20.00 uur. Vanaf 19.45 uur staat de koffie klaar. De toegang is gratis. Een vrijwillige bijdrage in het mandje bij de uitgang van
de zaal wordt op prijs gesteld.

Innige vreugde, tomeloos verdriet, een bulderende lach, tranen met tuiten,
dodelijke verveling, menselijke gezelligheid, diepe wanhoop, hoop tegen de klippen
op. Zomaar een greep uit de ervaringen van cliënten die zijn opgenomen op de
locatie Multicomplexe Zorg van Pro Persona GGZ in Wolfheze. Spreker Remco Graat
zal vertellen over de rol van zingeving in de psychiatrie. Waar zoeken mensen naar zin en betekenis? Welke rol speelt een geestelijk verzorger daarin? En wat kunnen wij, evenzeer zinzoekers, leren van mensen in de psychiatrie?

Remco Graat is geestelijk verzorger met een katholieke achtergrond. Hij werkt al circa 16 jaar bij Pro Persona. Hij is verbonden aan de Gemeenschap Christelijk Leven, een wereldwijde lekenbeweging die zich geïnspireerd weet door de Ignatiaanse spiritualiteit.

Meer informatie is te verkrijgen via Joost IJsselmuiden (joostijss@gmail.com).

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.