YouTube en Skype in Amazing Grace Parish

AGPyoutubeAlle activiteiten binnen de Amazing Grace Parish zijn vanwege de coronamaatregelen stilgelegd en dat zijn er nogal wat, vertelt Jelco Jousma, sleutelfiguur binnen KerkNet voor deze gemeente. “Onze kerkdiensten worden nu live gestreamed op YouTube. Je ziet onze pastoor dan gewoon in zijn woonkamer zitten met zijn gezin naast hem op de bank. Hij doet de hele dienst live. Niet alleen de preek. Samen met zijn gezin gaat hij voor in prijs en aanbidding, gebeden en tot slot een preek.”

Gemeenteleden krijgen via mail en Whatsapp de link binnen om de stream te kunnen volgen. Inmiddels is dit ook opgepakt door de thuiskringen. Een aantal kringen houdt nu gezamenlijk een kring via Skype of YouTube. Ook de maandelijkse bidsessie wordt nu elke week via YouTube gedaan.